Zamówienia i dostawa

Zapraszamy na nasze aukcje w serwisie Allegro

Jak zamówić?

Zamawiane węże intercoolera wysyłane są standardowo przez firmę kurierską DPD. Istnieje możliwość wyboru przesyłki za pobraniem lub z płatnością z góry. Dostarczamy towar także za pośrednictwem firmy InPost według życzenia: do Paczkomatu lub kurierem pod wskazany adres; z płatnością z góry lub za pobraniem.

Na życzenie realizujemy wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wysyłka paczką pocztową priorytetową lub w przypadku płatności przy odbiorze usługą Paczka+ i Paczka+ Ekspres (usługa dodatkowa Ekspres możliwa tylko do większych miast). Opłaty pobierane za przesyłkę są zgodne z cennikiem Poczty Polskiej. Kupujący pokrywa wyłącznie koszt samej przesyłki, nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów np. przygotowania towaru do wysyłki czy zapakowania przedmiotu. W celu wyliczenia dokładnych kosztów przesyłki zachęcam do odwiedzenia strony Poczty Polskiej.

W Łodzi - dla Firm - możliwy odbiór osobisty, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym.

Cennik dostawy

Wygodne zakupy na Allegro

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W FIRMIE TURBO STAR ORAZ NA AUKCJACH ALLEGRO.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Na wszelkie pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Przyjmujemy zamówienia telefonicznie oraz drogą mailową. Przy zamówieniu drogą elektroniczną należy podać markę pojazdu, numer fabryczny przewodu albo numer aukcji, na której jest aktualnie wystawiony dany przewód, adres do wysyłki, ewentualne dane do Faktury VAT i telefon kontaktowy.

Nasze aukcje