O nas

Firma TURBO STAR zajmuje się sprzedażą wysyłkową nowych przewodów (węży) gumowych tłoczonych, prostych i kształtowanych, wzmacnianych tekstylnie włóknem kevlarowym ze specjalizacją w przewodach powietrza, w szczególności przewodów intercoolera do silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem. Są to krajowe lub importowane zamienniki przewodów oryginalnych.

Nowoczesne mieszanka polimerowa o zwiększonej wytrzymałości

Oferowane przez nas przewody powietrza są wykonane z mieszanki polimerowej >NBR/CR< lub >AEM<, która gwarantuje wysoką jakość produktu finalnego. Przewody są wzmacniane tekstylnie. Specjalny skład mieszanki oraz oplot sznurowy z włókna kevlarowego sprawiają, że mogą one pracować w skrajnych warunkach. Charakteryzują się odpornością na kontakt z olejem i na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Są trudnopalne i antystatyczne. Mogą pracować zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach (od -30 do 120 stopni Celsjusza) oraz pod wysokim ciśnieniem. Wyrywkowo, z każdej partii produkcji przewody poddawane są próbie jakościowej i ciśnieniowej. Głównie produkt krajowy, niewielka ilość to import. Nie sprzedajemy przewodów produkowanych w Chinach. Oferowane przez nas zamienniki nie odbiegają jakością od przewodów oryginalnych, a są znacznie tańsze od oryginałów.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu TURBO STAR

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się obecnie na ogromne zaufanie na rynku. Szeroki asortyment nowych przewodów można wygodnie sprawdzać i zamawiać na prowadzonych przez nas aukcjach internetowych Allegro. Postaw na sprawdzone przewody turbo i zadbaj o pełną sprawność swojego samochodu.