Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/turbostar/turbo-star.pl/:/home/klient.dhosting.pl/turbostar/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/php70/:/ in /home/klient.dhosting.pl/turbostar/turbo-star.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/turbostar/turbo-star.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php:462) in /home/klient.dhosting.pl/turbostar/turbo-star.pl/public_html/wp-content/themes/turbostar_ok_pl/functions.php on line 4
O nas - Turbo-Star

O nas

Firma TURBO STAR zajmuje się sprzedażą wysyłkową nowych przewodów (węży) gumowych tłoczonych, prostych i kształtowanych, wzmacnianych tekstylnie włóknem kevlarowym ze specjalizacją w przewodach powietrza, w szczególności przewodów intercoolera do silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem. Są to krajowe lub importowane zamienniki przewodów oryginalnych.

Nowoczesne mieszanka polimerowa o zwiększonej wytrzymałości

Oferowane przez nas przewody powietrza są wykonane z mieszanki polimerowej >NBR/CR< lub >AEM<, która gwarantuje wysoką jakość produktu finalnego. Przewody są wzmacniane tekstylnie. Specjalny skład mieszanki oraz oplot sznurowy z włókna kevlarowego sprawiają, że mogą one pracować w skrajnych warunkach. Charakteryzują się odpornością na kontakt z olejem i na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Są trudnopalne i antystatyczne. Mogą pracować zarówno w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach (od -30 do 120 stopni Celsjusza) oraz pod wysokim ciśnieniem. Wyrywkowo, z każdej partii produkcji przewody poddawane są próbie jakościowej i ciśnieniowej. Głównie produkt krajowy, niewielka ilość to import. Nie sprzedajemy przewodów produkowanych w Chinach. Oferowane przez nas zamienniki nie odbiegają jakością od przewodów oryginalnych, a są znacznie tańsze od oryginałów.

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu TURBO STAR

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się obecnie na ogromne zaufanie na rynku. Szeroki asortyment nowych przewodów można wygodnie sprawdzać i zamawiać na prowadzonych przez nas aukcjach internetowych Allegro. Postaw na sprawdzone przewody turbo i zadbaj o pełną sprawność swojego samochodu.